Prezydent trwał tydzień przed musiała wezwać posiłki. Nie mogła obsługiwać trzy godziny fuckathon sześć dni w tygodniu. Wiedziałem, że chce zajść w ciążę, jak większość kobiet na świecie. To mi nie przeszkadza. Moi wieczory stały się parada wolontariuszy kobiet. Każdej nocy, a czasami kilka nocy oni ponieść mojego pożądania. erotic-1764727_1920.jpg Po narodzinach naszego syna moja żona nawet przyjąć karę chciałbym rozdać na co najmniej jedną noc w tygodniu. Zgodnie z obietnicą, niedziele były dla niej, a ją samą. Czasem robimy delikatne miłość, inni chcemy wyjść i cieszyć się kilka zabytków na świecie. Prezydent i jej personel zachował ofertę i nigdy nie przeszkadzał nam w tych dniach.

To był poniedziałek, a moja żona zdecydowała ona osłabić moje pożądanie po pracy. Wróciłem do domu, aby trochę szok. Siedząc na kanapie obok mojej żony była młoda pielęgniarka Becky, z mojego pierwszego dnia w sprawie narkotyków. Zajęło mniej niż sekundę dla mnie do zarejestrowania łzy spływały jej po twarzy. "Co jest nie tak?"

Moja żona zwróciła się do Becky i powiedział cicho. "Muszę Ci powiedzieć mu, co mi powiedział."

Becky powąchał powrotem kilka łez. "Moja ciąża nie miała, a teraz straciłam szansę."

"Dlaczego straciłeś swoją szansę?" Spytałem jak przeniósł się siedzieć obok nich na kanapie.

"Możemy się tylko raz, a wolontariusz nie mogę sobie pozwolić, aby zapłacić opłatę za kolejną szansę."

"Opłata?" Spytałem próbując ukryć złość w moim głosie.

"Tak, jeśli kobieta chce zajść w ciążę jest opłata dwadzieścia tysięcy kredytowej, aby przejść na liście oczekujących i testowania. Jeśli są one zbierane to jest kolejne sto osiemdziesiąt tysięcy kredytów, aby zakończyć transakcję. To znaczy, jeśli chcą żeńskiej dziecko. Aby mieć samca cena jest dwieście tysięcy na liście oczekujących, a potem jeszcze jeden milion osiemset tysięcy do końca. Jestem tylko pielęgniarki nigdy nie mogłem sobie pozwolić tych opłat. "

Anger zamknął wokół mojego serca, były pobierania dla moich usług po wygórowanej cenie. To było wymuszenie i ubezpieczony, że tylko bardzo bogaty może mieć dzieci płci męskiej. "Nie dają powód do tych opłat?"

"Mówią utrzymanie Centrum Hodowli i zdrowie ludzi jest bardzo drogie."

Spojrzałem w oczy mojej żony i zobaczył zrozumienie tego, co czułem. Wstałem z kanapy i spojrzał na Becky. "Kiedy jest spowodowane cykl?"

"Pod koniec tego tygodnia." Powiedziała, jak próbowała pokrycie jej twarz i ukryć łzy.

I pochylił się i chwycił młodą damę się w moje ramiona. Dała zaskoczony okrzyk jak zacząłem prowadzić ją w kierunku wolnym pokoju. "Będzie u nas w tym tygodniu. Zadbamy o to trwa tym razem. "Gdy wszedłem do pokoju zapasowego widziałem moją żoną udał się do VID-telefon na ścianie.

Kopnąłem drzwi zamknęły się za mną, kiedy udał się do łóżka. "Jeśli dobrze pamiętam chcesz to trochę niebezpieczne?"

Spojrzała z moich ramion z, co mogę opisać jako, nadzieją w oczach. "Tak jest."

"Nazywam się Adam," powiedziałem, gdy spadła jej na łóżko i zmusił ją, by przewrócić się na brzuch. Wyciągnąłem pas z mojego szlafroka, teraz było w zwyczaju noszenia i zaczął związać jej ręce za plecami. Usłyszałem jej biadolić jak ona sobie sprawę, że faktycznie dostanie swoją szansę ponownie. Sięgnąłem w dół i zerwał sukienkę miała na sobie na strzępy obnażając jej dno i nogi. Potem, jak ona dyszała, przeciągnąłem ją na brzegu łóżka więc ona pochylił się z jej piersi na łóżku. "Nigdy nie mieliśmy szansę spróbować to po raz ostatni, więc teraz będę mieć cię na przekąskę."