Krzyknęła jak czuła moja twarz wcisnąć w nią od tyłu. Zacząłem biodrowe w miodzie, który przelewa się od niej. Można powiedzieć, co chcesz o jedzeniu cipki. Niektóre z nich są słodkie, a niektóre są pikantny. Niektóre kobiety mają smak piżmowy, wszystkie one są różne. Jedyną rzeczą, która jest bardziej ekscytujące niż cokolwiek to pierwszy smak pussy nigdy nie próbowałem wcześniej. Jest emocje, że pochodzi z nowego wyrazu. wet-girl-1741573_1920.jpg Becky nie zawiódł mnie swoim smakiem, to był nowy. Jak ssać na pięknym kwiatem mój język został pochowany, przeniosłem moje ręce do góry i zaczął naciskać palcem w jej małym różowym róża. Zaczęła się wić jak mój palec próbował ją wprowadzić. I uderzył jej dno twarde i powiedział jej: "Nie skręcać!"

Ona jęczała i osiadł na dźwięk przyjemności w głosie zawiózł mnie do nowych myśli. I uderzył drugi policzek na jej tyłek. "Muszą pasować." Powiedziałem, jak zaczął pieścić żądło od jej szybkiego wycinania skóry. Potem mokry palec w jej nektaru i znowu zaczął ją wepchnąć jej słodki pączek róży.

Jęknęła, a następnie zaczął naciskać plecami mojego palca i twarzy. Wkrótce pchał dwa palce do jej cipki, jak również. Jej jęki i jęcząc wzrosła do tego stopnia, że ​​wiedziała, że ​​jest na skraju Cumming. Kiedy poczułem jej iść na krawędzi Zmusiłem drugi palec w jej napięty tyłek i słuchał jej krzyk rozkoszy i bólu. Nie pozwolił jej dokończyć jej orgazm, zanim stałem i zatrzasnął mojego fiuta kulki głęboko w niej. Ona niech się krzyk pasji i bólu. Czułem jej szyjki macicy odcinek wokół mojego fiuta jak jęknęła. "O mój Boże! Harder proszę! "

Z jej wołanie do ramion, zacząłem pieprzyć się w nią tak mocno, jak tylko mogłem. Zacząłem zatrzaskując jej tyłek z moich biodrach. Za każdym razem będzie ona zacznie drżeć do orgazmu chciałbym uderzyć jej tyłek mocno na każdym policzku. Następnie natrzeć je rozprowadzić ciepło. Wkrótce potem błagał mnie, aby wypełnić ją z moim cum. I posłuchał jej płacz i popchnął w nią tak mocno, że uniosła biodra z łóżka i zaczął tryskać moje nasienie w jej łonie.

Zwierzę nie wkradł się jako zadzwoniła do mnie do walki. Bez ostrzeżenia Wyciągnęłam jeszcze wytrysku kogut z jej cipki i rozpyla ją pąk róży po strzale mojej spermy. Potem pchnął do tego tylnego wejścia powoli, czując jej napięta i spróbuj się zrelaksować w tym samym czasie. Krzyknęła, jak mój kogut w końcu w pełni osadzony w jej napięty odbytu. Za pół godziny mam pompowane jej napięty tyłek aż błagał mnie cum ponownie.

Kiedy nadszedł mój orgazm Wyciągnąłem i zatrzasnął mi pełnej długości z powrotem do jej cipki. Ja jechałem do pompowania wystarczającej ilości spermy do niej w tym tygodniu, aby setkę dzieci. Ona dostanie swoje dziecko.


***

Po narkotyki zabrakło ich przebieg, zostawiłem jej sypialną i uśmiecha się na łóżku. Wszedłem do salonu i zobaczyłem moją żonę. Uśmiechała się, jak zwykle, była to jedna z rzeczy, które przyciągnęło mnie do niej, gdy się poznaliśmy. Jej uśmiech może stopić bałwana na Alasce. "Kochanie, muszę zadać kilka pytań, zanim zaplanować, co mam zamiar zrobić."

"Czy Becky tu mnie szuka?"

"Nie, wziąłem trochę Adama do parku i gdy tam byłem, widziałem ją oglądać matek z ich nowymi niemowląt i płacz. Usiadłem obok niej i zapytał ją, czy mogę pomóc. Nie miała pojęcia, kim jestem, dopóki nie wspomniano, że musi porozmawiać z mężem. "